Mobilieji telefonai yra svarbiausi šiuolaikinio pasaulio įtaisai

Šiuolaikiniame pasaulyje sunku įsivaizduoti žmogų, kuris neturėtų mobiliojo telefono. Jei tai paprasti variantai, jie naudojami pokalbiams, žinučių siuntimui, kaip laikrodis ir žadintuvas, kalendorius ir telefonų knyga. Išmanieji telefonai – tai minikompiuteriai su prieiga prie interneto, galimybe naudotis darbui ir studijoms skirta programine įranga, žiūrėti vaizdo įrašus ir bendrauti socialiniuose tinkluose.

Telefonas padeda palaikyti ryšį, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus keliaujant. Galingi įrenginiai tinka mobiliesiems žaidimams, vienu metu dirbti programomis be vėlavimų. Itin kokybiškos kameros sukuria nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurie nenusileidžia profesionaliems.

Renkantis telefoną sau ar dovanai, svarbu atsižvelgti į pagrindinius skirtumus:

 • Mobilieji telefonai yra paprasti prietaisai, skirti skambinti ir siųsti žinutes. Jie turi minimalų funkcijų rinkinį. Jie turi mažą ekraną ir mygtukinį valdymą;
 • Išmanieji telefonai – tai telefonai su dideliu funkcijų ir galimybių rinkiniu. Juose galima kurti aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus, naudotis žinučių siuntėjais, skambinti vaizdo skambučiais, turėti prieigą prie interneto ir dar daugiau. 

Taigi, jei jums reikia tik įtaiso skambinti, mobilusis telefonas yra geriausias sprendimas. Jei aktyviai naudojatės socialiniais tinklais, dažnai kuriate dokumentus darbui arba mėgstate žiūrėti vaizdo įrašus keliaudami, jums reikia išmaniojo telefono.

Išmanieji telefonai: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Pirmiausia nuspręskite, kam jį naudosite dažniausiai: darbui kurti diagramas ir skaičiuokles, fotografuoti šaunų nuotraukų ir vaizdo įrašų turinį ar svarbu palaikyti ryšį socialiniuose tinkluose. Tada turėsite atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius parametrus:

 • procesorių – nuo jo galios priklauso programų našumas ir sparta;
 • Operatyviosios atminties kiekis – jis atsakingas už greitą ir teisingą programų ir taikomųjų programų veikimą. Kuo jis didesnis, tuo galingesnis ir funkcionalesnis įtaisas;
 • Akumuliatoriaus talpa – svarbus parametras, atsižvelgiant į tai, kiek funkcijų paprastai atlieka išmanusis telefonas. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į modelius nuo 3000 mAh, jie ilgiau veikia be įkrovimo;
 • ekrano savybės – matricos tipas ir skiriamoji geba. Jos turi įtakos ekrano ryškumui, vaizdo detalumui ir spalvų atkūrimo tikslumui;
 • fotoaparato specifikacijos – pikselių skaičius ir fotografavimo režimai. Jei jums svarbu aukštos kokybės vaizdai, pradėkite nuo modelių nuo 12 megapikselių;
 • Papildomos funkcijos – pirštų atspaudų skaitytuvas arba veido atpažinimas, lizdas antrai SIM arba atminties kortelei, stereofoniniai garsiakalbiai ir NFC funkcija bekontakčiams mokėjimams atlikti.

Mobilieji telefonai: peržiūrėkite geriausius privalumus.

Mobilieji telefonai vis dar populiarūs. Juos dažnai renkasi pagyvenę žmonės, maži vaikai ir įmonių bendravimas. Ir štai kodėl:

 • paprasta naudoti – jie turi paprastą sąsają, intuityvų valdymą ir minimalų funkcijų rinkinį;
 • Patikimi – dėl tvirto korpuso jie atsparūs kritimams ir nesibraižo kišenėje;
 • autonomiškai veikia iki 5 dienų be įkrovimo;
 • kompaktiški – lengvai telpa rankoje;
 • įperkamumas – palyginti su išmaniaisiais telefonais, jie kainuoja nedaug, todėl šį prietaisą gali sau leisti kiekvienas.

Į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį?

Nesvarbu, ar ieškote išmaniojo telefono, ar mobiliojo telefono, svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios pagamintas korpusas. Nuo jos priklauso ne tik įtaiso tinkamumas naudoti, bet ir prietaiso ilgaamžiškumas. Plastikiniai korpusai yra lengviausi, tačiau mažiau atsparūs pažeidimams. Patvaresnės medžiagos yra polikarbonatas, grūdintas stiklas ir keramika. Tačiau lyderis yra metalas, jis nebijo pažeidimų ir geriau atlaiko kritimus. Taip pat atkreipkite dėmesį į IP67 arba IP68 apsaugą – su ja įtaiso neveikia drėgmė, dulkės ir smėlis.